Výhodné služby autoservisu pre vás

Výmena pneumatík

Ponúkame kompletné sezónne prezutie pneumatík s vyvážením. Samozrejmosťou je možnosť uskladnenia pneumatík za zvýhodnené ceny. Máme k dispozícií najväčší sklad pre uskladnenie pneumatík s kapacitou až do 3000 ks.

Služby rýchloservisu

Pri službe rýchloservis opravíme chyby na vašom vozidle na počkanie. Jedná sa najmä o opravu defektov, výmenau oleja, servis a plneni klimatizácie a iné.

Geometria

Vykonávame geomteriu pre osobné a úžitkové vozidlá do 3,5tony. Geometriu odporúčame vykonať minimálne raz ročne. Správnou geometriou zamedzíme nerovnomernému draniu pneumatík a znížime spotrebu paliva.

Kalibrácia kamerového systému

Vykonáme diagnostiku asistenčných kamerových systémov na vozidle, ktorých správna funkcia je nevyhnutná pre bezpečnosť na cestách.

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie

Vyčistíme, skontrolujeme a prefúkneme vašu klimatizáciu pre jej bezproblémový chod.

Výmena a oprava čelného skla

Výmenu čelného skla realizujeme pre všetky značky a modely vozidiel. V rámci výmeny kalibrujeme aj kamery a senzory umiestnené na čelnom skle.

Diagnostika vozidiel

Vykonávame profesionálnu diagnostiku vozidiel, ktoré odhaľujú niekedy aj skryté poruchy na vašich vozidlách. Nechajte si vaše vozidlo skontrolovať aj vy, radi vám pomôžeme.

Príprava a zabezpečenie STK a EK

Pripravíme vaše vozidlo na povinnú STK a EK, tak aby ste mali všetko po technickej stránke v poriadku a spĺňali všetky normy na bezproblémovú kontrolu.

Odťah vozidiel v rámci EÚ

Odvezieme vaše pokazené, neprihlásené, nabúrané a nepojazdné vozidlá priamo k nám do servisu alebo na miesto vami určené. 

Rezervujte si termín v našom v servise

Nenašli ste služby, ktoré potrebujete?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

0944 888 322